All Inclusive Ultra Plus

Preț de persoană pe zi, bazat pe All Inclusive Ultra Plus, în BGN

Tipul camereiCazare11.09 - 15.0916.09 - 30.0901.10 - 31.10
Deluxe King Park View2+0157.00101.0091.00
1+0247.00161.00151.00
Deluxe Double Park View2+1167.00111.00101.00
1+0257.00171.00161.00
Superior Double Park View2+2177.00121.00111.00
1+0267.00181.00171.00
Deluxe Double Sea View2+1187.00131.00121.00
1+0277.00191.00181.00
Superior Double Sea View2+2197.00141.00131.00
1+0287.00201.00191.00
Executive King Park View2+0182.00126.00116.00
1+0272.00186.00176.00
Executive Double Sea View2+2207.00151.00141.00
1+0297.00211.00201.00
Premium Family Sea View4+0217.00161.00151.00
1+0307.00221.00211.00
Pine Pool Swim-Up Double4+0227.00171.00161.00
1+0317.00231.00221.00
Premium Corner Studio Park View2+2247.00191.00181.00
1+0337.00251.00241.00
Premium Corner Studio Sea View2+2267.00211.00201.00
1+0357.00271.00261.00
Black Sea One bedroom Suite2+2297.00241.00231.00
1+0387.00301.00291.00
Aquahouse Grand Suite4+01 508.001 284.001 244.00

Preturile indicate includ TVA, taxa turistica si asigurare.

Prețurile pentru Aquahouse Grand Suite sunt pentru întreaga cameră cu o capacitate de patru persoane.

Cazare

In cel mai nou hotel de 5 stele din stațiunea Sf. Sf. Constantin si Elena, Aquahouse Hotel and SPA impresionează prin arhitectura inspirata din natura, valurile marii si curbele de nisip, cu armonia culorilor naturale. Continuăm tradițiile îndelungate ale stațiunii ca destinație de mare, SPA și culinară.

  • 411 camere cu vedere la parc, la mare sau la piscină
  • Check-in după ora 15:00
  • Check-out până la ora 11:00
  • Băutură de bun venit - în holul hotelului
  • Mini bar cu apă minerală, cafea și ceai gratuite
  • Wi-Fi gratuit de mare viteză
  • Plaja cu umbrele si sezlonguri
  • Parcare gratuită cu capacitate limitată
  • Animalele de companie de până la 10 kg sunt acceptate, după confirmarea hotelului, contra cost

Nutriție

Restaurante:

Restaurantul The Terrace și Restaurantul The Green / numai adulți cu zone separate pentru copii și adolescenți /

  • Mic dejun: 07:30 - 10:30
  • Prânz: 12:30 - 14:30
  • Cina: 18:00 - 21:00

În timpul meselor sunt incluse:

  • Băuturi răcoritoare calde și reci de la un aparat;
  • Bere și vin preparate local;
  • Bufet tematic cel puțin 3 zile pe săptămână cu preparate naționale, mexicane, asiatice, orientale și fructe de mare.

Pachet special SPA & Wellness

  • Numeroase piscine interioare și exterioare cu apă minerală, șezlonguri și umbrele gratuite;
  • Sauna, sauna pe baza de plante, baie de aburi, camera de sare - folosire in program;
  • Fitness în interior și în aer liber.

Animație:

  • Animație variata cu echipe specializate: sport, zi, noapte, animație pentru copii, echipe externe profesioniste si nu numai.

Reduceri pentru copii:

  • Toți copiii de la 0 la 1,99 ani cu 1 adult în SGL sau doi adulți în DBL - gratuit;
  • 1 copil între 2 și 11,99 ani pe pat obișnuit cu 1 adult în SGL este cazat gratuit;
  • 1 copil cu vârsta intre 2 si 11,99 ani cazat în pat suplimentar cu doi adulți - gratuit;
  • Fiecare copil suplimentar de la 2 la 11,99 ani cu doi adulți beneficiază de o reducere de 50% la prețul unui pat obișnuit în DBL;
  • 2 adulți cu 2 copii, unul până la 1,99 ani si celălalt de la 2 la 11,99 ani - ambii copii stau gratuit;
  • 2 copii de la 2 la 11,99 ani cu un adult - achita prețul pentru o cameră dublă;
  • Al 3-lea adult pe pat suplimentar în cameră dublă - 20% reducere din prețul unui pat obișnuit.

Înregistrări timpurii:

  • **Reducere de 15% ** pentru rezervări în perioada 01.03.2022 - 31.03.2022 si plata 50% până în 12.04.2022.
  • Reducere 10% pentru rezervări în perioada 01.04.2022 - 30.04.2022 si plata 50% până în 12.05.2022.

Bed & Breakfast

Preț pe persoană pe zi, pe bază Bed & Breakfast, în BGN

Tipul camereiCazare11.09 - 15.0916.09 - 30.0901.10 - 31.10
Deluxe King Park View2+0115.0076.0066.00
1+0195.00126.00116.00
Deluxe Double Park View2+1125.0086.0076.00
1+0205.00136.00126.00
Superior Double Park View2+2135.0096.0081.00
1+0215.00146.00136.00
Deluxe Double Sea View2+1145.00106.0086.00
1+0225.00156.00146.00
Superior Double Sea View2+2155.00116.0096.00
1+0235.00166.00156.00
Executive King Park View2+0140.00101.0091.00
1+0220.00151.00141.00
Executive Double Sea View2+2165.00126.00106.00
1+0245.00176.00166.00
Premium Family Sea View4+0175.00136.00116.00
1+0255.00186.00176.00
Pine Pool Swim-Up Double4+0185.00146.00126.00
1+0265.00196.00186.00
Premium Corner Studio Park View2+2205.00166.00146.00
1+0285.00216.00206.00
Premium Corner Studio Sea View2+2225.00186.00166.00
1+0305.00236.00226.00
Black Sea One bedroom Suite2+2255.00216.00196.00
1+0335.00266.00256.00
Aquahouse Grand Suite4+01340.001184.001104.00

Preturile indicate includ TVA, taxa turistica si asigurare.

Prețurile pentru Aquahouse Grand Suite sunt pentru întreaga cameră cu o capacitate de patru persoane.

Preturi iarna 2022/2023

Pret pe camera in perioada 01.11.2022 - 30.04.2023:

Tipul camereiCapacitateCazare si mic dejun | duminica-joiCazare si mic dejun | vineri-sambataCazare, mic dejun si cina | duminica-joiCazare, mic dejun si cina | vineri-sambata
Deluxe Double Park View2+1220.00240.00300.00320.00
1+0165.00180.00225.00240.00
Executive King Park View2+2235.00255.00315.00335.00
1+0176.00191.00236.00251.00
Superior Double Park View2+0235.00255.00315.00335.00
Deluxe Double Sea View2+1240.00260.00320.00340.00
1+0180.00195.00240.00255.00
Superior Double Sea View2+2240.00260.00320.00340.00
Executive Double Sea View2+2250.00270.00330.00350.00
Premium Corner Studio Park View2+2290.00310.00370.00390.00
Premium Corner Studio Sea View2+2300.00320.00380.00400.00
Black Sea One bedroom Suite2+2320.00340.00400.00420.00
Aquahouse Grand Suite4+0570.00590.00650.00670.00

Prețurile nu sunt valabile pentru următoarele perioade:

  • 29.10.2022 - 01.11.2022
  • 30.11.2022 - 04.12.2022
  • 22.12.2022 - 03.01.2023
  • 17.02.2023 - 19.02.2023
  • 24.02.2023 - 27.02.2023
  • 03.03.2023 - 05.03.2023
  • 04.04.2023 - 14.04.2023